טוען אירועים
אופס! זהו אירוע ישן...
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

שני מופעים בערב חד פעמי אחד! המופע המשותף המצליח במהדורה חגיגית בו שני ההרכבים יבצעו את אלבומי הבכורה האגדיים במלואם – "זמן סוכר" ו"פצעים ונשיקות" – שני אלבומים מיתולוגיים שהגדירו את הרוק המקומי של שנות ה-90.
תחילת שנות ה-90' הייתה תקופת פריחה ברוק הישראלי וחברות התקליטים חיפשו כישרונות חדשים.
איפה הילד הייתה מהלהקות הבולטות של אותם ימים. הסינגל הראשון
"אחד אלוהים", יצא ב 1990 ולאחריו הגיעו שנתיים של חרישת במות אינטנסיבית, בעיקר במועדון הרוקסן, והתאספות קהל מעריצים אדוק בטרם הגיעה ההצעה להחתמה בלייבל ב"הד ארצי". כבר באותה השנה נכנסו חברי הלהקה לאולפן ההקלטות להקליט את "זמן סוכר" בהפקתו המוסיקלית של יובל שפריר. ה"הימור" של הלייבל הוכיח את עצמו באופן שכמעט לא נראה עד אז, שיר אחר שיר הפכו ללהיטים ששטפו את הרדיו: "מה שעובר עלי", "העצב שלה", "נפלת חזק", "השמיים הגבול", "אחד אלוהים", "אמריקה קרובה" ו"מסיבת התה של עליזה", הפכו את איפה הילד לאחת הלהקות האהובות בארץ עד היום.
הנחיתה של מוניקה סקס בחיינו היתה מטאורית אף היא. כשגל להקות דור הרוקסן היה בשיאו הגיעו יהלי סובול, פיטר רוט שחר אבן צור ויוסי חממי והוציאו את מה שלימים יהפוך לאחד האלבומים האייקונים של הניינטיז. "פצעים ונשיקות" יצא ב-1995, גם הוא בלייבל הד ארצי ובהפקה מוסיקלית של ירמי קפלן. "מכה אפורה", "על הרצפה", "סאן חוזה", "180", "כל החבר'ה" הם רק חלק מהשירים שנכללו באלבום שהיה תצוגת תכלית מושלמת של רוקנרול גולמי וזכו להצלחה חסרת תקדים, כשעד היום הם טבועים עמוק בפסקול חייו של דור שלם.
שנות ה 90 היו פרועות ובלתי נשכחות, איפה הילד ומוניקה סקס הפכו בעשורים שחלפו להרכבים האהובים בישראל. אחרי הפצעים, הנשיקות והסוכר הוציא כל הרכב אלבומים שהנפיקו שירים גדולים, ושני ההרכבים ממשיכים להופיע ללא הפסקה מול קהל שגדל איתם לצד דור חדש של מעריצים, אך הערב המיוחד במסגרת THE ALBUMS הוא הזדמנות יוצאת דופן לחזות במופע רוק ישראלי מושלם שבו כל שיר הוא סימן של תקופה.