טוען אירועים
אופס! זהו אירוע ישן...
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

התקווה 6 חושפים MIXTAPE מיוחד שהוקלט כולו בג'מייקה

עם מיטב המוסיקאים המקומיים
בהופעה מיוחדת וחד פעמית שתשיק מיקס טייפ מיוחד שהוקלט כולו בג'מייקה +כל הלהיטים משני אלבומי הזהב שלהם : "הכי ישראלי "ו"משהו נעים לנשמה. עם אורחים מיוחדים: אינפקטד משרום, ההרכב הישראלי המצליח ברחבי העולם- אינפקטד שיתפו פעולה עם התקווה בעבר ויצרו יחד את המגה להיט " קופנגן" זאת תהיה הפעם הראשונה שהפיטריות יתארחו אצל התקווה וההתרגשות עצומה. אורחת בינלאומית נוספת-הזמרת הג'מייקאנית המצליחה – Jah9 שאתרים ומגזינים נחשבים ברחבי העולם מכתירים כיורשת הבאה של אלה פיצ'רלד עם קול עמוק ומכשף שלא נופל מזמרות גדולות בתחומה כמו אריקה באדו.
.
התקווה 6 מיצבה את עצמה בשנים האחרונות כלהקה מצליחה בזכות כמות להיטים מטורפת בהם שילבו מקצבי רגאי, יחד עם השראות ישראליות מובהקות, סוד הקסם שלהם בהופעות ובכלל, הוא בחיבור בין השמחה הקאריבית והאמירה ישראלית .ההופעות של התקווה 6 הן שילוב מושלם של שירים מעולים, כישרון ענק, כריזמה סוחפת, שחרור והרבה שמחה כנה, אותה חלקו עימם מעל 200.000 איש, בהופעות בכל רחבי הארץ .

קינגסטון- תל אביב- MIXTAPE
לצד הלהיטים האהובים בהופעה יושק מיקסטייפ חדש שהוקלט בג'מייקה !
עמרי ביקר בעבר בג'מייקה, אבל החוויה ההיא לא הותירה טעם של עוד. עד שהגיע פילוני המפיק והמנהל המוסיקלי שמלווה את הלהקה והאיש שהפך את ג'מיקה לביתו השני . יחד הם הגיעו לג'מייקה שוב, שכרו אולפן על שפת הים והזמינו את מיטב המוסיקאים בסצינה המקומית:להקת הרגאיי האהובה fire house וריצ'י ספייס והזמרת הג'מאיקניתJah9 להצטרף אליהם לכמה ימים של מרתון מוזיקלי, במסגרתו הוקלטו כמה שירים עם הרכב העל. התוצאה היא המיקסטייפ "קינגסטון-תל אביב" שיוצא במקביל להקלטות של אלבום חדש של ההרכב.