טוען אירועים
אופס! זהו אירוע ישן...
תאריך:
יום שלישי, 28 בינואר
תחילת המופע:
16:30 - 22:00
אולם
האנגר 11
עלות
297₪ – 530₪
סוג מופע
ישיבה
פתיחת דלתות
16:30
רכישת כרטיסים
0
0
0
0
ימים
0
0
שעות
0
0
דקות
0
0
שניות

אירוע ההתפתחות האישית הגדול ביותר בישראל!
איך ליצור יותר בריאות, הצלחה, כסף, אהבה ולהגשים את החיים שתמיד רצית.

אם הייתי אומר לך, שיש ידע אמיתי ומוכח, שכל האנשים הכי מצליחים בעולם משתמשים בו, ידע פרקטי שכל אדם שמיישם אותו רואה איך תוך זמן קצר החיים שלו הופכים מלעבור את היום, לניצחון כל יום! והייתי אומר לך שיש שיטה שבעזרתה אפשר להתעורר מחר ולגלות שתחום חשוב בחייך, או כל התחומים, השתנו מן הקצה אל הקצה, היית מעלה בדעתך לפספס ערב שבו מוסרים לך את הידע והשיטה והזאת? האמת היא, בינינו? קצת לא נעים להגיד….אבל רוב האנשים כן היו מפספסים ערב כזה, למה? כי הם עסוקים. במה הם עסוקים? בלהבין מה לא עובד בחיים שלהם. רוב בני האדם לא רוצים לחיות יותר טוב, הם רק לא רוצים שהמצב הנוכחי יהיה גרוע יותר. אבל לא אתם. איך אני יודע? כי אתם פה.

מה אם אומר לך, שיש סוד לא כל כך מובן מאליו, שיש בו את הכוח לשנות כל תחום שנבחר, או את כל התחומים בחייך, מהר מכפי שחשבת שאפשר, מה הייתה משאלת ליבך? יותר אושר? יותר בריאות? יותר הצלחה? כושר גופני טוב יותר? יותר אנרגיה? פחות לחץ? יותר כסף? קשרים אישיים ומקצועיים טובים יותר? איזו מהבעיות שלך הייתה נפתרת?

“לחיות בשיא ההצלחה” הוא ערב שחושף בפניך גישה פשוטה ביותר ליצירת החיים שתמיד רצית, הגישה הייתה פה תמיד מולנו, אבל אלכס דניאל מביא אותה לקדמת הבמה, עם סיפור חייו הטרגי מעורר ההשראה, מספר על נפילתו ועלייתו בחיים, תוך כדי מתן כלים פרקטיים ופשוטים, בתוספת המון רגש, כיף והומור. כולם רוצים להצליח יותר בחיים, לחיות עם יותר אנרגיה, תשוקה, אהבה, כסף, ובעצם להגשים את מטרת העל המנצחת שלהם, אבל המציאות מראה שהרוב לא יהיו, למעשה רק 2% מהאנשים, יהיו כאלה שחיים את היעוד ומטרת העל האמיתית שלהם.

“לחיות בשיא ההצלחה” הוא ערב שיזניק אתכם מעבר לפחדים ולמכשולים שמנעו מכם עד כה אושר והצלחה (גם כלכלית). אתם עומדים לגלות כיצד תוכלו ליצור לעצכם את החיים הנפלאים ביותר שדמיינתם לעצמכם אי פעם…ממש עכשיו, החל מהרגע הזה

לחצו כאן למעבר לאתר רכישת הכרטיסים לאירוע