טוען אירועים
אופס! זהו אירוע ישן...
תאריך:
26/12/2018
תחילת המופע:
21:30
אולם
האנגר 11
עלות
164₪
סוג מופע
עמידה
פתיחת דלתות
20:00
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

 

 

מיקס אנד מאץ׳ קטלני בין טובי המוחות המוזיקליים של סצנת האינדי המקומית בערב חד פעמי בהחלט. אלטרנטיבה אורבנית  לפסטיבלי האינדי הגדולים שמבטיחה להיות חוויה אינטנסיבית מעיפת ראשים.

 

26/12, האנגר 11, תל אביב

המסך הלבן מארחים את אסף אמדורסקי

שי צברי מארח את רביד כחלני

טייני פינגרז ושי בן צור במופע משותף

(אמן סודי ומעולה ממש) מארח את אקו

הליינאפ המלא יפורסם בהמשך

 

מרתון של הקרם דה לה קרם של האינדי המקומי, אם תרצו: האלטרנטיבה נטולת החול לפסטיבלי החוץ הגדולים, במחיר כרטיס שפוי ועם חיבורים שמבטיחים להיות סנסציה בימתית של באמת. קבלו את Shuffle, הליינאפ המוקפד מציג אסופת כשרונות מוגזמים:

 

  • רבות סופר ונכתב על המסך הלבן שיש הטוענים שהם להקת הרוק הטובה בארץ. השנה הם השיקו את האיפי ״מוות לטכנו״ בהפקת דורי סדובניק (Red Axes) והקהל ממשיך לנהור אחריהם כמעט כמו כת. הם יארחו לא אחר מאשר את אסף אמדורסקי שכל מילה עליו מיותרת.

 

  • שי צברי, שם נרדף לטוב ונכון שמנענע רבבות ברחבי הארץ מצפונה ועד דרומה בשנים האחרונות, יופיע עם חוליית הקצב העוצמתית שלו בגרסת הטריו ויארח את רביד כחלני – עילוי ווקאלי ואיש שגרוב לא מש ממנו. החיבור בין השניים מאיים להיות פיצוץ וולקאני של אנרגיות וכישרון.

 

  • טייני פינגרז, ההרכב שהגדיר מחדש את מיקומה של המוזיקה האינסטרומנטלית על המפה, והצילומים המרהיבים שלו בים המלח יצרו פלא עולם מוזיקלי, מגיח לשאפל לטובת חיבור עם אמן המילים והמנגינות שי בן צור שהוציא לאחרונה אלבום עטור שבחים עם ג׳וני גרינווד (רדיוהד). משעמם לא יהיה.

 

  • השם הנשי החם בסצנת ההיפ הופ המבעבעת, אקו, מגיעה להתארח אצל מוח מוזיקלי מפחיד בכישרונו. את זהותו אנחנו עדיין לא יכולים לגלות, תצטרכו להאמין למילה שלנו או להמתין.