טוען אירועים
אופס! זהו אירוע ישן...
תאריך:
יום שבת, 8 בפברואר
תחילת המופע:
22:30
אולם
האנגר 11
עלות
164₪
סוג מופע
עמידה
דגשים חשובים
21:00
רכישת כרטיסים
0
0
0
0
ימים
0
0
שעות
0
0
דקות
0
0
שניות

רביד פלוטניק הידוע בכינויו נצ'י נצ', מגיע לפסטיבל גולדסטאר סאונדסיסטם לחגוג את אלבומו החדש  'ועכשיו לחלק האומנותי' , עם אורחים מיוחדים ונגנים אורחים.

רביד הוא אחד הראפרים והיוצרים המוכרים ואהובים בארץ, אמן שצמח מהשטח וחרש במות במשך שנים, עם המנוני הופעות וקהל מאמינים אדוק במועדונים קטנים ונידחים, שהלכו ותפחו בממדים עם כל אלבום.

המוסיקה שלו משלבת חומרים אישיים ואפלים עם אמירות נוקבות ופורצות דרך. בזכות הרבה הומור, ביקורתיות, עומק וכריזמה בימתית היה רביד לאחד מהקולות והפרפורמרים הבולטים במוסיקה הישראלית.

עד היום הוציא פלוטניק חמישה אלבומים. האלבום החדש "ועכשיו לחלק האמנותי" והחמישי במספר הושק בחודש יולי 2019 בשתי הופעות באמפי שוני להן אזלו כל הכרטיסים מראש.

אלבום מלא וטרי אותו רביד ניהל אמנותית לצד ישי סוויסה, היוצא לראשונה תחת שמו המלא, ללא מעטה הכינוי הפופולרי שדבק בו מאז הימים הראשונים בפתח-תקווה. האלבום החדש כולל שירים בהפקתם של ניר דנן, טונה, יאיא כהן אהרונוב, ישי סוויסה ועוד סימפולים של אהוד בנאי ודודו טסה, אירוח של ג'ימבו ג'יי וסימה נון , ואותה רוח שורשית נצ'ית מוכרת ואהובה שנמצאת איפשהו בין קנדריק למאר, דמיאן מארלי ואריס סאן.