טוען אירועים
אופס! זהו אירוע ישן...
תאריך:
21/11/2019
תחילת המופע:
22:00
אולם
האנגר 11
עלות
254₪ – 284₪
סוג מופע
עמידה
הגבלת גיל
18+
דגשים חשובים
למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל zappa1@zappagroup.com
פתיחת דלתות
20:00
רכישת כרטיסים
0
0
0
0
ימים
0
0
שעות
0
0
דקות
0
0
שניות

Infected Mushroom במופע העל זמני Converting Vegetarians

הלהקה הישראלית המצליחה בעולם, אינפקטד מאשרום, חוזרת למופע האהוב ביותר של כל הזמנים Converting Vegetarians בהאנגר 11 בתאריך 21.11.19.

ההרכב האלקטרוני הבינלאומי Infected Mushroom ממשיך להדהים את קהל מעריציו העצום עם הכרזה על חזרתם למופע אינטימי וייחודי בישראל, שיתקיים הפעם בהאנגר 11 נמל תל אביב ב-21 לנובמבר. לאחר המופע פורץ הדרך בליווי 30 נגני תזמורת המהפכה שהעלו בחורף האחרון, חוזר ההרכב לישראל לערב אלקטרוני חד פעמי ונוסטלגי במיוחד עם אורחים מיוחדים – להקת מיומנה והזמרת הבריטית מישל אדמסון!

לאחר שהרעידו את גני התערוכה בחורף האחרון עם תזמורת שלמה על במה אחת, עמית "דובדב" דובדבני וארז אייזן, הלוא הם אינפקטד מאשרום מביאים שוב את ההרפתקאה לקהל הישראלי במסע בזמן אל מספר נקודות שכולם היו רוצים לחזור אליהם – שתי הופעות ענק שהפכו לסולד אאוט באמפי שוני בשנת 2015, אלבומם השלישי Converting Vegetarians, שיתוף פעולה יוצא דופן עם להקת מיומנה וכמובן שיתוף פעולה עם הזמרת הבריטית שהתארחה באלבומם הראשון מישל אדמסון!
האלבום השלישי Converting Vegetarians של להקת אינפקטד מאשרום מוכתר כאחד מאבני הדרך במוזיקה האלקטרונית. הארט דירקטור האגדי שעיצב את האלבום המקורי, דורון עדות, חוזר גם הוא לעיצוב המופע בכדי ליצור רגע נוסטלגי ואותנטי.

המופע יתקיים בהאנגר 11 שבנמל ת"א, בתאריך 21.11.19, במופע להקה אינטימי ובפורמט מצומצם לכמות קהל מוגבלת.

אינפקטד מאשרום, ההרכב האלקטרוני האגדי שעושה חיל בעולם כבר שני עשורים, מסיים את סיבוב ההופעות המוצלח לשנת 2019 שכלל ביקור בפסטיבלים הגדולים בעולם, מתוכם גם את פסטיבל טומורולנד! ההרכב חתום בלייבל הבינלאומי Monstercat, ממשיך לעבוד נון סטופ ולא מפסיק להמציא את עצמו בכל פעם מחדש.

האירוע הינו מעל לגיל 18. לקוח שרכש כרטיס והינו מתחת לגיל 18, לא יורשה להיכנס וכספו לא יוחזר.

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בענין.