טוען אירועים
אופס! זהו אירוע ישן...
0
0
0
0
ימים
0
0
שעות
0
0
דקות
0
0
שניות

תתכוננו להזיע ולאהוב כל רגע! צמד האלקטרו – ווקל החם ביותר של 2018 מגיע להרעיד את תל אביב עם הלהיטים שכבשו את הרשת.

סופי טאקר מגיעים אלינו לוהטים מטור פריצה עולמי, והם יודעים שתל אביב היא תחנת חובה בסיבוב הניצחון שלהם. הצמד הניו-יורקי כבר ידוע באנרגיות המטורפות שהם מעבירים על הבמה. הם ידאגו ללטף אתכם, להרים אתכם ולעשות איתכם אהבה של קצב, תנועה ובאסים! הופעה שהיא כולה דיאלוג מוזיקלי מלא אנרגיה עם הקהל, במסיבה שלא נגמרת.

כשסופי האולי-וולד וטאקר הלפרין נפגשו, ב- 2016 , הם עוד לא ידעו שהשיר הראשון שיכתבו יחד יהיה להיט בינלאומי. הצמד, שנפגש לראשונה רק לפני שנתיים, הספיק מאז להוציא EP שחורך את מצעדי ההשמעות בספוטיפיי ובאייטונז, לקבל מועמדות לגראמי עוד לפני ששחררו אלבום ראשון(!) ולככב עם להיטיהם בפרסומות ל- Apple Watchולאייפון X, וזאת רק ההתחלה.

ההצלחה המטאורית של הצמד, שתוך שנה בלבד הפך מזוג אמנים אלמונים, החלה עם יצירת השיר המשותף הראשון שלהם “Drinkee”. טרק הבכורה שלהם הפך ללהיט ויראלי, אחרי 14 מיליון השמעות ביוטיוב ו-20 מיליון בספוטיפיי, וזכה גם במועמדות לגראמי בקטגוריית Best Dance Recording, ונבחר כשיר שליווה את פרסומת השקת ה- Apple Watch.

טאקר, שרצה בכלל להיות שחקן כדורסל, וסופי, שתופפה על כל כלי שהיה בשטח, מאז שלמדה לזחול, נפגשו באוניברסיטת בראון, כשהופיעו כל אחד עם הרכב משלו, ולא נפרדו מאז.

נראה כאילו הגורל הפגיש בין השניים: טאקר, שנאלץ לפרוש מחלומות על קריירת NBA בשנה הראשונה בקולג', בגלל מחלה שריתקה אותו למיטתו ל-8 חודשים, שינה את כל מסלול חייו והחל ללמד את עצמו הפקה מוזיקלית. סופי, לעומתו, שרה ומנגנת מאז שהיא זוכרת את עצמה, ופגשה את טאקר בתקופה שהחלימה מתאונה קשה, שהשאירה אותה מרותקת לכסא גלגלים במשך חודשים. כל זה לא האט את הקצב של צמד הדאנס הלוהט בשכונה, שתוך חודשיים של שיחות סקייפ ויצירה משותפת, שחררו לאוויר העולם את “Drinkee”, טראק דאנס בפרטוגזית, אחת השפות האהובות על סופי, שבחרה בה בשל היותה שפה סקסית ביותר. ההצלחה של “Drinkee” מעידה שהיא ממש לא טועה.

“Drinkee” הוא התפוצצות של צבע, כיף וריקוד. הוא מתחיל בהוק המדבק של הגיטרה של סופי, ממשיך עם ההפקה הנוצצת של טאקר, עם תופי הבונגו, קטעי הבאס וביטים של האוס, כשקולה המלטף של סופי הוא הדובדבן שבקצפת.

אחרי הצלחת סינגל הבכורה, שיחרר הצמד ביולי 2016 את ה-EP "Soft Animals" שכלל את הטרקים  "Drinkee", "Matadora", "Awoo", Déjà Vu Affair, Moon Tattoo and Hey Lion. שם האלבום והמילים של כמה מהשירים בו נלקחו מטקסטים של משוררים, ויוצרים שילוב יוצא דופן ומוצלח בין מוזיקת דאנס עשירה לספרות ושירה.

טראק נוסף שיצרו יחד, “Johny” נבחר לפסקול של המשחק FiFa 2018, ולהיטם הטרי   "Best Friend"  נבחר ללוות את חשיפת אייפון X ב-12 בסמפטמבר, 2017 ולשיר השני ברציפות שנכנס לפסקול של משחקי FiFa .

החיבור בין סופי, שרואה בעצמה "אזרחית העולם הגדול", תולעת ספרים וחובבת גדולה של שירה ברזילאית ובין היכולות האלקטרוניות והשמחה המדבקת של טאקר, הוליד מוזיקה שמגזינים ועיתונים כמו Nylon, The Fader וה New York Times קבעו כי היא התפוח האדמה הלוהט של 2018 וכשילוב של יצירתיות ואומנות גבוהה במוסיקת קלאב ווקאלית, באריזה אופנתית מהפנטת.

בעקבות ההצלחות הרבות של להיטיהם, פרצו השניים את גבולות ארצות הברית ויצאו לטורים עולמיים מצליחים כשמילאו פעם אחרי פעם אולמות של 5000 איש ויותר בסולד אאוט. אלינו הם מגיעים היישר להאנגר 11, למופע מוסיקלי משמח וסוער שלא ישאיר ישבן דומם אחד בקהל.